Toalety a příslušenství

Toaleta pro kočky je jednou z nutných potřeb, které kočka potřebuje pro svůj spokojený život. Nabízíme široký sortiment toalet (otevřených i krytých) a příslušenství jako jsou lopatky, filtry na výměnu, deodoranty, dezinfekce a mnoho dalších.

Show:
Search in categorySearch
Search in:
Advise37 products
MPS Comoda toilet
Available
10,80 EUR8,93 EUR excl. VAT
MPS Nova toilet
Available
13,60 EUR11,24 EUR excl. VAT
MPS Pixi toilet
Temporarily unavailable
13,60 EUR11,24 EUR excl. VAT
This product is not available for purchase
MPS Corner toilet
Available
16,32 EUR13,49 EUR excl. VAT
MPS Netta toilet with filter
Available
15,60 EUR12,89 EUR excl. VAT
Netto Max's toilet with filter
Available
24,00 EUR19,84 EUR excl. VAT
MPS Netta Open toilet
Available
8,40 EUR6,94 EUR excl. VAT
MPS Beta Mini Toilets
Available
4,20 EUR3,47 EUR excl. VAT
MPS Beta Mini Toilets
Available
3,60 EUR2,98 EUR excl. VAT
MPS Hydra Maxi toilet
Available
3,60 EUR2,98 EUR excl. VAT
MPS Corner Open toilet
Available
9,20 EUR7,60 EUR excl. VAT
MPS Virgo toilet
Available
6,60 EUR5,46 EUR excl. VAT

Správnou toaletu pro každou kočku a kocoura

Nabízíme široký výběr toalet pro kočky z italského dovozu. Toalety pro kočky MPS Italia se vyznačují důrazem na design a praktičnost, jasnými barvami a ryze italskou výrobou. Sortiment toalet zahrnuje mnoho velikostí a druhů – od menších, otevřených toalet typu Gemini, až po velké toalety typu Corner a Netta, které jsou vhodné i pro mohutnější plemena koček.

Kryté toalety pro kočky jsou vybaveny filtrem proti zápachu, zabraňují rozhazování podestýlky po okolí a poskytují kočce větší míru soukromí.

Otevřené toalety se vyznačují lehkým přístupem pro kočku a snadnou výměnu podestýlky. Zároveň je jednodušší jejich převoz.

Zároveň nabízíme textilní toalety pro kočky na cesty z naší výroby. Jsou vhodné jak na výstavy koček, tak na dovolené a jiná dobrodružství, na která se s vaší kočkou můžete vydat.

Pokud vybíráte kočičí záchod a nejste si jistí velikostí, je vhodné přiklonit se ke větší. Pro kočku není náročné používat toaletu, která je větší, než by musela být, ale velká plemena koček nejsou schopná bez obtíží využít toalety menší. V některých případech by pak mohlo docházet k nadměrnému vyhazování podestýlky a k jinému nežádoucímu chování.