Otevřené toalety pro kočky

Otevřené toalety pro kočky jsou nenáročné na místo a umožňují jednoduchou výměnu podestýlky. Náš sortiment zahrnuje toalety italské výroby MPS Italia a naše vlastní produkty. Toalety nabízíme ve třech variantách: s okrajem, bez okraje a v textilním provedení na cesty.


Show:
Druh toaletyVýrobce
View products
View products
Search in categorySearch
Search in:
Advise10 products
MPS Netta Open toilet
Offer
Available
7,60 EUR6,28 EUR excl. VAT
MPS Beta Mini Toilets
Available
4,20 EUR3,47 EUR excl. VAT
MPS Beta Mini Toilets
Available
3,60 EUR2,98 EUR excl. VAT
MPS Hydra Maxi toilet
Available
3,60 EUR2,98 EUR excl. VAT
MPS Corner Open toilet
Available
9,20 EUR7,60 EUR excl. VAT
MPS Virgo toilet
Available
5,40 EUR4,46 EUR excl. VAT
MPS Gemini toilet
Available
2,40 EUR1,98 EUR excl. VAT
Folding textile toilet, maxi
Available
14,00 EUR11,57 EUR excl. VAT
Folding textile toilets, mini
Available
10,00 EUR8,26 EUR excl. VAT

Správnou toaletu pro každou kočku a kocoura

Nabízíme široký výběr toalet pro kočky z italského dovozu. Toalety pro kočky MPS Italia se vyznačují důrazem na design a praktičnost, jasnými barvami a ryze italskou výrobou. Sortiment toalet zahrnuje mnoho velikostí a druhů – od menších, otevřených toalet typu Gemini, až po velké toalety typu Corner a Netta, které jsou vhodné i pro mohutnější plemena koček.

Kryté toalety pro kočky jsou vybaveny filtrem proti zápachu, zabraňují rozhazování podestýlky po okolí a poskytují kočce větší míru soukromí.

Otevřené toalety se vyznačují lehkým přístupem pro kočku a snadnou výměnu podestýlky. Zároveň je jednodušší jejich převoz.

Zároveň nabízíme textilní toalety pro kočky na cesty z naší výroby. Jsou vhodné jak na výstavy koček, tak na dovolené a jiná dobrodružství, na která se s vaší kočkou můžete vydat.

Pokud vybíráte kočičí záchod a nejste si jistí velikostí, je vhodné přiklonit se ke větší. Pro kočku není náročné používat toaletu, která je větší, než by musela být, ale velká plemena koček nejsou schopná bez obtíží využít toalety menší. V některých případech by pak mohlo docházet k nadměrnému vyhazování podestýlky a k jinému nežádoucímu chování.