Tropical Axolotl Sticks 250ml

Tropical Axolotl Sticks 250ml
3,72 EUR
3,24 EUR excl. VAT
This product is not available for purchase
Temporarily unavailable
Code400505
The product was not rated
Description

Speciální krmivo s vysokým obsahem bílkovin v podobě potápějících se tyčinek pro axolotly mexické, žebrovníky Waltlovy, drápatky vodní a další vodní obojživelníky, které přijímají živočišnou stravu.

Bohatý obsah složek živočišného původu, včetně ryb, měkkýšů a korýšů, je zdrojem vysoce kvalitních a snadno přijímaných bílkovin. Vhodně vyvážené složení vitamínů a mikročástic způsobuje, že pravidelné krmení obojživelníků krmivem Axolotl Sticks zajistí jejich správný růst a vývoj. Přídavek astaxanthinu a výtažku z papriky zintenzivní barvy zvířat.

Obohacení krmiva přírodním beta glukanem, stimulujícím činnost imunitního systému, posiluje obranyschopnost obojživelníků a podporuje regenerační procesy probíhající po případném pokousání spolubydlícími z akvária.

Složení: ryby a výrobky z ryb, maso a živočišné produkty, vedlejší produkty rostlinného původu (v tom výtažek z červené papriky 4 400mg/kg), měkkýši a korýši, bílkovinné extrakty rostlinného původu, obiloviny, oleje a tuky, kvasnice (v tom Beta-1,3/1,6-Glutan 1 000mg/kg, minerální látky.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 46,0%, hrubé oleje a tuky 6,5%, hrubá vláknina 2,3%, vlhkost 10,0%.