Kryté toalety pro kočky

Kryté toalety poskytují kočce větší míru soukromí, omezují šíření pachů a redukují množství rozneseného steliva. Nabízíme mnoho druhů a velikostí kvalitních toalet pro kočky italské výroby MPS Italia. Pro maximální redukci pachů doporučujeme pravidelně měnit filtr a použití vhodného deodorantu.


Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit6 produktů
MPS toaleta pro kočky Komoda krytá s filtrem 54x39x40cm
Dočasně nedostupné
280 Kč231 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
MPS toaleta pro kočky Corner krytá s filtrem 52x59,5x44,5cm
Dočasně nedostupné
395 Kč326 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
MPS toaleta Buxo zavřená 58x39x56cm
Dočasně nedostupné
395 Kč326 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
MPS toaleta pro kočky Netta Maxi krytá s filtrem 66x49x50cm
Dočasně nedostupné
600 Kč496 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit

Správnou toaletu pro každou kočku a kocoura

Nabízíme široký výběr toalet pro kočky z italského dovozu. Toalety pro kočky MPS Italia se vyznačují důrazem na design a praktičnost, jasnými barvami a ryze italskou výrobou. Sortiment toalet zahrnuje mnoho velikostí a druhů – od menších, otevřených toalet typu Gemini, až po velké toalety typu Corner a Netta, které jsou vhodné i pro mohutnější plemena koček.

Kryté toalety pro kočky jsou vybaveny filtrem proti zápachu, zabraňují rozhazování podestýlky po okolí a poskytují kočce větší míru soukromí.

Otevřené toalety se vyznačují lehkým přístupem pro kočku a snadnou výměnu podestýlky. Zároveň je jednodušší jejich převoz.

Zároveň nabízíme textilní toalety pro kočky na cesty z naší výroby. Jsou vhodné jak na výstavy koček, tak na dovolené a jiná dobrodružství, na která se s vaší kočkou můžete vydat.

Pokud vybíráte kočičí záchod a nejste si jistí velikostí, je vhodné přiklonit se ke větší. Pro kočku není náročné používat toaletu, která je větší, než by musela být, ale velká plemena koček nejsou schopná bez obtíží využít toalety menší. V některých případech by pak mohlo docházet k nadměrnému vyhazování podestýlky a k jinému nežádoucímu chování.