Royal Canin Urinary Care 10kg

1x
Akce
Royal Canin Urinary Care 10kg
Royal Canin Urinary Care 10kg
Royal Canin Urinary Care 10kg
1 295 Kč
1 126 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně nedostupné
Kód0017628
Záruka21 dnů
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Popis

Kompletní a vyvážené suché krmivo pro kočky. Granule Royal Canin Urinary Care byly vyvinuty speciálně pro dospělé kočky s náchylností k problémům s močovými cestami a močovými kameny. Pro kočky ve věku 1 až 7 let.

ZDRAVÉ MOČOVÉ CESTY

Nutriční profil krmiva Urinary Care byl přesně formulovaný pro zachování zdraví močových cest vaší kočky. Speciální složení je přizpůsobeno nutričním potřebám kočky a pomáhá regulovat obsah minerálních látek, což napomáhá snížení pH moči a její nižší koncentrovanosti.

Močové kameny se mohou tvořit, pokud kočka nepřijímá dostatek tekutin nebo má její krmivo nevhodný obsah minerálů. Mohou se vyskytnout ve formě zánětů močového měchýře či ledvin. Royal Canin Urinary Care dokáže efektivně již po 10 dnech navodit přívětivou hladinu minerálů a tím snížit pH moči, což redukuje riziko budoucích zdravotních potíží.

PROKÁZANÁ ÚČINNOST

Výhradní dieta Urinary Care během 10 dní zdvojnásobí efektivnost fungování dolních močových cest kočky. (Interní studie Royal Canin, 2014 - V porovnání se standardním krmivem pro kočky)

SLOŽENÍ: Drůbeží proteiny (sušené), kukuřice, rostlinné proteiny (izoláty)*, rýže, pšenice, živočišný tuk, rostlinná vláknina, kukuřičný lepek, živočišné proteiny (hydrolyzované), kukuřičná moučka, minerály, řepné řízky, kvasnice, sójový olej, rybí olej, extrakt z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

DOPLŇKOVÉ LÁTKY: Vitamín A (19.500 IE/kg), vitamin D3 (700 IE/kg), železo (37 mg/kg), jód (3,7 mg/kg), měď (11 mg/kg), mangan (48 mg/kg), zinek (145 mg/kg), selen (0,06 mg/kg) - konzervanty - antioxidanty.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý popel: 6.6%. hrubá vláknina: 5%. tuky: 13%. vlhkost: 0%. bílkoviny: 33%.

Dávkování viz tabulka na balení. Výrobní kód, registrační číslo a datum minimální trvanlivosti jsou uvedeny na obalu. Skladujte v suchu a chladu.

*L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.

VýrobceRoyal Canin
Stáří kočkyDospělé
Typ krmivaCitlivé trávení
Velikost balení10 - 13 kg