Royal Canin Sterilised v želé kapsička 85g

Royal Canin Sterilised v želé kapsička 85g
30,0 Kč
26,1 Kč bez DPH
Skladem
Přepravní společností:
středa 5.4
Osobní odběr:
úterý 4.4
Kód0011077
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Správná výživa do značné míry závisí na faktorech, jako je věk, fyziologie, rasa a životní styl. Royal Canin bere v úvahu tyto parametry specifických výživových potřeb koček. Royal Canin Sterilised plátky v želé je speciální krmivo pro kočky po kastraci nebo sterilizaci.

Royal Canin Sterilised v želé je krmivo nejvyšší kvality, které bere ohled na optimální profil živin, který dospělé kočky od 1 roku instinktivně upřednostňují.


Složení: Masné deriváty a deriváty živočišného původu, obiloviny, deriváty rostlinného původu, výtažky z rostlinných proteinů, minerály, různé cukry.
Doplňkové látky (na 1 kg)

Doplňkové látky na 1kg: Vitamín D3: 100 IU, E1 (železo): 2,9 mg, E2 (jód): 0,28 mg, E4 (měď): 2,2 mg, E5 (mangan): 0,8 mg, E6 (zinek): 8 mg.

Technologické doplňkové látky: klinoptilolit sedimentárního původu: 0,2 g.

Royal Canin Sterilised krmivo pro kočky může pomoci sterilizovaným a kastrovaným kočkám udržet ideální hmotnost a podporovat zdraví močového ústrojí:

  • Již 48 hodin po kastraci se zvyšuje u koček příjem krmiva o 20%, zatímco potřeba energie zároveň o ca. 30% klesá. Snížení podílu sacharidů se postará o pomalý vzestup hladiny cukru v krvi a může zabránit předčasnému pocitu hladu.
  • Protože kočky po sterilizaci většinou méně pijí, dochází právě u koček s nadváhou ke vzniku močových kamenů. Koncentrace minerálních látek se sníží, což umožní udržet nízkou hodnotu pH.
  • Specifický optimální profil živin u dospělých koček vede k instinktivní a dlouhodobé akceptaci. Neboť i nejlepší jídlo je k ničemu, když ho kočka nežere.
  • Krmivo Royal Canin Sterilised jsou šťavnaté kousky v chutném želé. V sáčcích je naporcované krmivo chráněno, zachová si tak plnou chuť a vysokou kvalitu živin. Přesto se nechají sáčky snadno otevřít.

Royal Canin mokré krmivo nabízí vyváženou stravu:

  • Esenciální mastné kyseliny: Dodávají cennou energii, mohou podporovat přirozenou obranyschopnost a krásnou srst.
  • Vitamíny: Mají antioxidační účinek, mohou posílit imunitní systém a podporovat látkovou výměnu.
  • Minerální látky: Mohou podporovat látkovou výměnu, zdravou kůži a stabilitu kostí.
  • Vláknina: Podporuje vyváženou střevní flóru a zdravé trávení.
  • Proteiny: Zajistí optimální vývoj orgánů, svalů a pojivové tkáně.
  • Vysoká stravitelnost: Díky pečlivému výběru surovin minimálně 90% stravitelnost proteinů.
Velikost balení80 - 100 g
Zákazníci k tomuto zboží kupují