Royal Canin Mother & BabyCat 4kg

Royal Canin Mother & BabyCat 4kg
948 Kč
846 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně nedostupné
Kód0005909
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Kompletní a vyvážené suché krmivo pro koťata a kočky. Granule Royal Canin Mother & BabyCat byly vyvinuty speciálně pro březí nebo kojící kočky a koťata v 1. etapě života (od 1 do 4 měsíců).

PODPORA IMUNITNÍHO SYSTÉMU

Mezi 4. a 12. týdnem po narození kotěte se dostavuje takzvané imunitní okno. V tomto kritickém období klesá množství protilátek, které kotě získává z mateřského mleziva a zároveň ještě samo nemá dostatek protilátek vlastních, které si teprve začíná tvořit. Krmivo Mother & Babycat pomáhá podporovat přirozenou obranyschopnost kotěte v 1. etapě růstu díky patentovanému komplexu antioxidantů, včetně vitamínu E, vitamín C, taurinu a luteinu.

SNADNÝ PŘECHOD NA PEVNOU STRAVU

Drobné granule krmiva Mother & BabyCat s texturou přizpůsobenou pro čelisti velmi malých koťat a jejich mléčnému chrupu podporují postupný přechod z mléka na pevnou stravu. Granule je možné přelévat vodou.

ZDRAVÉ ZAŽÍVÁNÍ

Během období růstu se trávící systém kotěte v průběhu několika měsíců postupně vyvíjí. Exkluzivní kombinace živin s vysoce stravitelnými bílkovinami (L.I.P. *), psylliem a prebiotiky (včetně FOS) pomáhá podporovat rovnováhu střevní flóry a přispívá ke zdravé tvorbě stolice.

OBOHACENO O DHA

Během březosti a kojení podporuje omega-3 mastná kyselina DHA rozvoj mozku kotěte.

SLOŽENÍ: dehydratované kuřecí proteiny, živočišné tuky, rýže, kukuřičná moučka, izolát rostlinných proteinů*, hydrolyzované živočišné proteiny, kvasnice a jejich části, rybí tuk, rostlinná vláknina, řepné řízky, sójový olej, minerální látky, frukto- oligosacharidy (0,34 %), hydrolyzát droždí (zdroj mannooligosacharidů), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).

DOPLŇKOVÉ LÁTKY (v 1 kg): Nutriční doplň kové látky: Vitamín A: 25000 mj., Vitamín D3: 1000 mj., Vitamín E: 600 mg, E1 (Železo): 40 mg, E2 (Jód): 4 mg, E4 (Měď): 12 mg, E5 (Mangan): 52 mg, E6 (Zinek): 154 mg, E8 (Selen): 0,06 mg - Technologické doplňkové látky: Klinoptilolit sedimentárního původu: 5 g - Konzervanty - Antioxidanty.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Protein: 34 % - Obsah tuku: 25 % - Hrubý popel: 7,1 % - Hrubá vláknina: 1,8 % - DHA: 1,89 g/kg.

Dávkování viz tabulka na balení. Výrobní kód, registrační číslo a datum minimální trvanlivosti jsou uvedeny na obalu. Skladujte v suchu a chladu.

*L.I.P.: proteiny vybrané pro svou velmi vysokou stravitelnost.

Stáří kočkyKotě a máma
Velikost balení4 - 5 kg
Zákazníci k tomuto zboží kupují