Royal Canin Hairball Care 400g

Royal Canin Hairball Care 400g
125 Kč
112 Kč bez DPH
Skladem
Přepravní společností:
středa 26.6
Osobní odběr:
do 48 hodin
Kód0005913
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Kompletní a vyvážené suché krmivo pro kočky. Granule Royal Canin Hairball Care byly vyvinuty speciálně pro dospělé kočky s náchylností ke tvorbě trichobezoárů (smotků chlupů).

2X VYŠŠÍ VYLUČOVÁNÍ CHLUPŮ BĚHEM 14 DNŮ

Kočky tráví velkou část dne péčí o svůj zevnějšek, a proto mohou spolknout velké množství chlupů. Polknuté chlupy mohou v trávícím traktu tvořit smotky, které kočka buď vyzvrací, nebo jsou vyloučeny spolu se stolicí. Hairball Care je krmivem s přesně vyváženým složením, které přirozeně tvorbu smotků snižuje.

Speciální složení krmiva Hairball Care obsahuje specifický poměr různých druhů stravitelné (včetně psyllia) a nestravitelné vlákniny, čímž dochází k přirozené stimulaci průchodnosti střev. Díky tomu mohou být spolykané chlupy denně vylučovány stolicí a nehromadí se v žaludku.

PROKÁZANÉ VÝSLEDKY

Výhradní používání Hairball Care nese vědecky prokázané* výsledky. Po 14 dnech zdvojnásobuje množství chlupů vylučovaných přirozeně stolicí.

*Interní studie Royal Canin, 2013 - Porovnání s kontrolním krmivem pro dospělé kočky, které neobsahovalo unikátní komplex Hairball Care.

SLOŽENÍ S MINERÁLY

Složení obsahuje vyvážený poměr minerálů, který podporuje zdraví močového ústrojí kočky.

LÍNÁNÍ

Ideální během období línání koček.

SLOŽENÍ: Dehydratované drůbeží maso, izolát rostlinného proteinu (L.I.P. – bílkovina přidávaná pro svou snadnou stravitelnost), kukuřice, rostlinná vláknina, rýže, živočišné tuky, hydrolyzované živočišné proteiny, pšenice, kukuřičná mouka, kukuřičný lepek, řepné řízky, kvasnice, minerály, sójový olej, rybí olej, fruktooligosacharidy, slupky a semena psyllia (0,5 %).

DOPLŇKOVÉ LÁTKY (na 1kg): vitamín A: 25000 IU, vitamín D3: 1000 IU, E1 (železo): 32 mg, E2 (jód): 3,2 mg, E4 (měď): 10 mg, E5 (mangan): 42 mg, E6 (zinek): 88 mg, E8 (selen): 0,05 mg. Konzervanty.

Dávkování viz tabulka na balení. Výrobní kód, registrační číslo a datum minimální trvanlivosti jsou uvedeny na obalu. Skladujte v suchu a chladu.

Stáří kočkyDospělé
Typ krmivaBezoáry
Velikost balení300 - 400 g
Zákazníci k tomuto zboží kupují