Gourmet Perle Seaside Duo losos & mořské ryby 4 x 85g

Gourmet Perle Seaside Duo losos & mořské ryby 4 x 85g
60,0 Kč
52,2 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Dočasně nedostupné
Kód0005795
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Multipack obsahuje

  • 1x kapsička s lososem a tmavou treskou 85 g
  • 1x kapsička s mořskými rybami a tuňákem 85 g
  • 1x kapsička s lososem a bělomasými rybami 85 g
  • 1x kapsička se sardinkami a tuňákem 85 g

Složení

S lososem a tmavou treskou - maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %, tmavá treska 4 %), minerální látky, cukry.

S mořskými rybami a tuňákem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (mořské ryby 4 %, tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

S lososem a bělomasými rybami - maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos 4 %, bělomasé ryby 4 %), minerální látky, cukry.

Se sardinkami a tuňákem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (sardinky 4 %, tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

Analytické složky

Vlhkost 79 %, protein 13,5 %, obsah tuku 3 %, obsah anorganických látek 2,2 %, hrubá vláknina 0,2 %.

Dávkování

Dospělou kočku (4 kg) krmte 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Doporučené denní dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici zvířete. Březí a kojící kočky krmte podle jejich potřeby. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.

Velikost balení4 x 85 g
Zákazníci k tomuto zboží kupují