EnteroZoo detoxikační gel 100g

EnteroZoo detoxikační gel 100g
270 Kč
235 Kč bez DPH
Skladem
Přepravní společností:
středa 27.2
Osobní odběr:
úterý 26.2
Kód060416
VýrobceEnteroZoo
Produkt nebyl hodnocen
PopisDiskuze

Gel Entero zoo slouží k celkové detoxikaci trávicího traktu u psů a koček, dokáže na sebe navázat středněmolekulární toxické látky, patogenní bakterie a alergeny a odvádí je z organizmu. Zabraňuje tak jejich usazování v těle a napomáhá tak udržet celý organismus a zažívání v přirozené formě. Entero zoo dokáže zmírnit průběh infekčních průjmů, otrav a alergií. Pokud užívá Váš pes antibiotika, je vhodné mu Entero zoo podávat - posílí účinek antibiotik a urychluje tak léčbu. Entero zoo je prověřeno mnoha studiemi, kde byla dokázána jeho vysoká účinost a nebyly dosud zjištěny žádné vedlejší nežádoucí reakce.

 

EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpátky do života 

Způsob použití a dávkování: unikátní veterinární detoxikační gel na bázi organického křemíku. Je bez chuti a vůně, zvířata jej obvykle přijímají bez problémů a je určen pro přímou aplikaci do dutiny ústní zvířete. Složení polyhydrát polymethilsiloxanu 60 %, voda čištěná 40 %. Enterosorbent - EnteroZOO doporučujeme užívat již při prvních příznacích nemoci nebo otravy. EnteroZOO® lze zvířatům podávat různými způsoby: přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, dát na pamlsek, rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do dutiny ústní, rozmíchat v malém množství vody do napáječky apod.

Standardní dávkování podle druhu zvířete a váhy:
(Orientačně je množství takto: 1 kávová lžička = 5g = 1 sáčku,
1 kávová lžička s kopečkem = 10g = obsah sáčku, 1 polévková lžíce = 15g = 1 a 1 sáčku. EnteroZOO se nevstřebává, nemusíte se tedy obávat předávkování při omylem podané větší dávce.)


Psi a štěňata:

do 4 kg 1 kávové lžičky 1-3x denně,

do 15 kg 1 kávová lžička 1-3x denně,

15 – 50 kg 1 vrchovatá kávová lžička 1-3x denně,

od 50 kg výše 1 polévková lžíce 1-3x denně

Podávat přímo do tlamy nebo přimíchat do krmiva nebo na pamlsek nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do tlamy.


Kočky a koťata:

do 2 kg 1 kávové lžičky 1-3x denně,

od 2 kg 1 vrchovatá kávová lžička 1-3x denně

Podávat přímo do tlamy nebo přimíchat do krmiva nebo rozmíchat v přiměřeném množství vody a podávat plastovou stříkačkou do tlamy.

VýrobceEnteroZoo
Diskuze k produktu
Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail? Zeptejte se nás.
Položit dotaz
Nový dotaz
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Nadpis:
Text příspěvku:
Vaše jméno:
Váš e-mail:
(E-mail nebude zveřejněn)
Text příspěvku: