Capraverum Dog Bones-Joints 30 tbl. Expirace 10/2022!!!

Akce
-50 %
Capraverum Dog Bones-Joints 30 tbl. Expirace 10/2022!!!
290 Kč
Ušetříte 145 Kč 50 %
145 Kč
126 Kč bez DPH
Skladem
Přepravní společností:
středa 5.4
Osobní odběr:
úterý 4.4
Kód0008191
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Expirace 10/2022!!!

Tablety na bázi kozího mléka obohacené L-Taurinem, methioninem, lecitinem, L-Karnitinem, kolagenem a čtrnácti vitamíny.

- napomáhá při léčbě kloubů  

- zpomaluje projevy stárnutí

- podporuje imunitu, vitalitu

CAPRAVERUM DOG bones - joints je veterinární vitamínovo - minerální přípravek pro psy trpící onemocněními a bolestmi pohybového aparátu, na zpomalení progrese artrózy.

CAPRAVERUM DOG bones - joints jsou tablety na bázi kozího mléka obohacené o komplex vitamínů, aminokyselin, methionin, L-Taurin, L-Karnitin, lecitin a kolagen. Veterinární přípravek obsahuje v přirozené formě všechny nepostradatelné aminokyseliny a lehce stravitelný tuk. Zlepšuje využitelnost živin z krmiva. Posiluje svaly a má příznivý účinek především na činnost srdečního svalu. Příznivě působí na metabolismus bílkovin a tuků, získávání energie z krmiva, chrání jaterní buňky. Podporuje činnost nervového systému a pomáhá udržovat zdravé klouby. Je zdrojem stavebních ochranných a výživných aminokyselin kloubních chrupavek. Podporuje přirozené regenerační schopnosti kloubní chrupavky. Zpomaluje projevy stárnutí a podporuje vitalitu.

Složení: sušené kozí mléko plnotučné, mastek, kolagen (chrupavčitý extrakt), mikrokrystalická celulóza, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, niacin, biotin, kyselina pantothenová, vitamín B12, kyselina listová , vitamín C, cholin, inositol, methionin, lecitin, L-Taurin, L-Karnitin, oxid křemičitý. 

Dávkování:

1 tableta do 5 kg živé hmotnosti za den

2 tablety do 10 kg živé hmotnosti za den

2-3 tablety nad 10 kg živé hmotnosti za den

Návod k použití: Tablety je nejvhodnější podávat spolu s krmivem pro zvýšení imunity v době přetrvajicích potíží a v době rekonvalescence minimálně po dobu 30 dnů.

Způsob uchovávání: Skladujte v chladu a suchu, mimo dohled a dosah dětí.