Bavlněné povlečení Valentýn

Bavlněné povlečení Valentýn
Vyberte variantu
Rozměry
62,0 Kč
51,2 Kč bez DPH
Skladem
Přepravní společností:
středa 26.6
Osobní odběr:
do 48 hodin
Kód0045147
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Povlečení z bavlny je stále nejoblíbenějším povlečením na trhu. Bavlněné povlečení je velice příjemné na dotek, lze je snadno žehlit, rychle schne, dlouhodobě udržuje svou barvu a je odolné proti oděru. Bavlněné povlečení jsou navíc vhodné pro alergiky. Bavlněné povlečení lze totiž prát na 60 a více stupňů a tato teplota spolehlivě zničí roztoče a odstraní špínu, jsou tedy také maximálně hygienické.

Bavlněné povlečení se také vyznačuje svou prodyšností a schopností pohlcovat vlhkost. Povlečení z bavlny lze využívat celoročně. Na trhu naleznete také flanelové povlečení a krepové povlečení z bavlny. Jedná se o povlečení s povrchovou úpravou látky, přičemž si stále ponechává typické vlastnosti bavlny. Podívejte se také na dětské bavlněné povlečení, které je opatřeno fototiskem s oblíbenými dětskými hrdiny.

Rozměry bavlněného povlečení

Polštáře k bavlněnému povlečení nabízíme v klasickém rozměru 70 x 90 cm. Vybrat si můžete také rozměr 45 x 35 cm a 45 x 65 cm například pro dekorativní polštářky. Rozměr peřiny pak je 140 x 200 cm pro klasické jednolůžko. Pokud máte prodlouženou přikrývku, zvolte bavlněné povlečení v rozměru 140 x 220 cm. Pro francouzské bavlněné povlečení pak vybírejte rozměr 200 x 220 cm. Pro děti pak vyberte rozměr povlečení z bavlny 140 x 90 cm.

Bavlněné povlečení šijeme dle výše zmíněných rozměrů. Pokud si však přejete bavlněné povlečení atypického rozměru, kontaktujte nás a my vám ušijeme bavlněné povlečení na míru.