Advantage 80 10% 1x0,8ml pro kočky nad 4kg

Advantage 80 10% 1x0,8ml pro kočky nad 4kg
230 Kč
190 Kč bez DPH
Skladem
Přepravní společností:
úterý 31.1
Osobní odběr:
pondělí 30.1
Kód0010945
Produkt nebyl hodnocen
Popis

Po dobu 1 měsíce je Advantage® 100% účinný proti blechám a proti larvám blech na těle Vaší kočky i v místech, kde se nejraději zdržuje. Účinkuje také proti larvám blech, které se vyvinou z vajíček přinesených do Vašeho bytu neodblešenou psí nebo kočičí návštěvou (dokonce pokud má ošetřené zvíře fyzický kontakt s neošetřeným zvířetem, Advantage® sníží počet blech nebo blechy úplně zlikviduje i na neošetřeném zvířeti) účinná látka imidacloprid obsažený v Advantage® má úplně novou chemickou strukturu a s tím souvisí i odlišný způsob účinku oproti ostatním podobným výrobkům. Účinkuje proto i na blechy, které jsou vůči některým insekticidům odolné.

Koupání a déšť nesnižuje účinnost Advantage® ani bezprostředně před nebo po jeho aplikaci. Šamponování podle našich pokusů výrazně nesnižuje účinek Advantage®, ale vzhledem k množství druhů šampónů se může vyskytnout výrobek, který sníží účinek Advantage® tak, že bude nutné aplikaci zopakovat.

Při aplikaci nemusíte používat rukavice. Přípravek je bezpečný pro březí kočky nebo kočky kojící koťata. Advantage® lze aplikovat už od věku 8 týdnů. Nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky při:

  • 20-násobném předávkování
  • opakovaném předávkování
  • opakovaném předávkování v průběhu březosti a laktace
  • denním zkrmování 15mg/kg účinné látky po dobu 1 roku

Účinná látka imidacloprid je již mnoho let používána v ochraně proti škůdcům u mnoha druhů ovoce a zeleniny. S kočkou je bezpečné se mazlit i bezprostředně po aplikaci Advantage®.

Způsob aplikace:

Dvěma prsty rozhrňte srst mezi lopatkami tak, aby byla viditelná kůže. Potom naneste přípravek přímo na kůži opakovaným stlačením pipety.